Sortiment - Ručně tkané koberce | JeHla
vrch

SORTIMENT - Ručně tkané koberce

Ručně tkané koberce
  • Z přírodních materiálů.
  • Vyráběno na ručních stavech.
  • Mnoho barevných variant.
  • Vyráběno v šířích: 0,6; 0,7; 0,9; 1,2 m.

V současné době staré tradice ožívají a domácí ručně tkané koberce zůtulní i moderní interiér. Z původního účelu - šetření textilním materiálem a jeho praktického využití - se postupem času stalo vytříbené umění a domácí ručně tkané koberce příjemným doplňkem interiéru.

Koberce vyrobené touto tradiční technikou jsou velmi trvanlivé. Opakované praní v automatické pračce jim nevadí a umožňuje udržovat vaše bydlení v dokonalé čistotě. Díky tomu jsou tyto koberce vhodné i pro alergiky. Použité materiály přitom zaručují dlouhou stálost barev.

Kombinací různobarevných proužků látky se vytváří množství pestrých tradičních i moderních vzorů.

Tradiční ručně tkané koberce mají velmi široké využití. Potěší doma, na chatě nebo na chalupě, kde se krásně vyjímají na dlažbě, parketách i na moderní plovoucí podlaze.

Používají se také jako předložka či běhoun na chodbě nebo v předsíni. Díky snadné údržbě a trvanlivosti snesou i náročný provoz v penzionech, kam skvěle zapadnou stylové vzory. Koberce také můžete naaranžovat jako přehoz na gauč nebo na křeslo, zpříjemnit jimi posezení na dřevěných lavicích, využít jako podložku pro cvičení a hry vašich dětí, ozdobit a ochránit jimi stěny kolem sedací soupravy, jídelního stolu.

p_vrch