Firma JeHla byla založena v roce 1992 se zaměřením na prodej a pokládku podlahových krytin. Postupem času jsme se vypracovali mezi největší prodejce podlahovin v České republice. Za dobu své existence jsme získali velké zkušenosti. Jsme významným dodavatelem podlahovin nejen drobným zákazníkům ale i prodejcům, stavebním firmám a podlahářům ...

Dbáme o to aby naši pracovníci byli odborně vyškoleni, disponovali moderním vybavením a používali nejmodernější technologie. Již mnoho let se naše firma zabývá pokládkou veškerých podlahových krytin. Pokládku provádějí naši zkušení pracovníci s mnohaletou praxí kteří jsou našimi zaměstnanci a proto můžeme garantovat profesionálně odvedenou práci. Hlavní prioritou pro nás je však především spokojený zákazník, proto neustále rozšiřujeme sortiment zboží a zvyšujeme kvalitu svých služeb. Vybudovali jsme síť prodejen a jako jedni z mála odebíráme přímo od domácích i zahraničních výrobců, čímž jsme dosáhli výhodnější cen.

Mezi největší prodejní areály patří naše prodejna v Zábřehu, jež se rozkládá na ploše 10.000 m2. Nedávno byla otevřena taktéž velkoprodejna Podlahové centrum v České Třebové, která je největší a nejmodernější ve východních Čechách. Jako poslední byla otevřena prodejna v Šumperku a velkoprodejna podlah v Olomouci, která je největší na Olomoucku. V našich podlahových centrech naleznete nejen kompletní servis podlah od renomovaných výrobců, ale snažíme se o co nejnižší ceny v kombinaci s co nejvyšší kvalitou. Proto také každý měsíc připravujeme řadu akcí a zvýhodněných cen. U nás můžete posedět u šálku kávy a nechat se inspirovat našimi podlahami nebo se po nich přímo projít. Jsme si vědomi, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník, kterým můžete být právě Vy.

Kolektiv společnosti JEHLA se těší na Vaši návštěvu.

Proč JeHla?

  • více než 20 let zkušeností
  • kompletní sortiment podlah
  • věrnostní program pro stálé zákazníky a každý měsíc akční slevy
  • koberce a většinu dalšího zboží máme skladem
  • zboží dovážíme od výrobců - konečná cena není navýšena dodavatelskými mezičlánky
  • prodavači i podlaháři jsou našími zaměstnanci jsou prvotřídně vyškoleni a rozumí své práci
  • kdykoliv rádi poradíme, poskytmene informace či zaměříme vaši podlahu
  • dbáme na dodržení termínu dodání nebo zhotovení podlah
  • spolupracujeme s architekty a bytovými desigéry a nabízíme jejich služby i našim zákazníkům