Realizace

Malá, ale zajímavá realizace. Podklad (desky přibité na trámech) byl napenetrován penetrací Murexin určenou pro povrchy jako jsou OSB desky, Parkety a jiné .... Dále aplikována stěrka s vláknem a na závěr PVC Comfort v šíři 5 m.

V základní škole v Zábřeze bylo položeno Homogenní PVC Tarkett. PVC s vysokou odolností, protiskluzovou úpravou a šetrné k životnímu prostředí. Ideální řešení pro tyto prostory.

V prostorách Průmyslové školy v Olomouci bylo položeno zátěžové homogenní PVC Tarkett Primo Premium. Jako sokl byla použita lišta Bolta s vloženým 5 cm páskem PVC.

Tímto PVC bylo obloženo i schodiště včetně lištování a schodových hran.

Na staré betonové schodiště bylo položeno schodiště od firmy Topstep. Pro výrobu tohoto schodiště byla použita vinylová podlaha Vitro. Pro pokládku podlahy byla vybrána korková podlaha od formy Korek Jelínek včetně originálních lišt. Jako poslední jsme provedli montáž rámových dveří Porta-Verte model A.

Pro obložení schodiště byla použita vinylová podlaha Vitro v kombinaci se soklovou lištou Bolta. Do této lišty se vložil pásek vinylové podlahy. Jako schodová hrana byl použit hliníkový profil od firmy Sh-profil v dekoru podlahy 

Pokládka vinylvé podlahy Vitro na staré schodiště. Schody byly lištovány schodovými hranami SH-profil. Soklováno lištou Bolta s vloženým páskem vinylu.

V tomto rodinném domě se pokládala dřevěná podlaha Meister Lindura HD 400 a vynylová podlaha Meister DB 400.

Lištováno bylo originálními lištamy v barvě podlah.

Zátěžový koberc jako obložení na zdi v tělozvičně. 

V tomto bytě jde vidět nevšední kombinace parket a vinylové podlahy. Parkety byly zrenovovány a nove nalakovány. Po vylití prostoru samonivelační stěrkou byla dále položena vinylová podlaha Expona Domestic. Lištováno bylo soklovou lištou Bolta s 5 cm páskempodlahy, který byl do lišty vložen.

Po demontáži starých parket, které byli položeny na Hobře a slepené v péro drážce jsme se dostali na původní beton, který byl poměrně křivý, prohlubně na cca 3m byli 5 - 20mm. První proběhlo podlití těchto největších nerovností a poté zalití celého prostoru samonivelační stěrkou. Následně po vyschnutí a aklimatizaci parket v prostoru probíhala pokládka parket, která byla provedena celoplošným lepení - Lepidlo Murexin X Bond MS K 509.
Finální povrch je Aqua Nano NT100 polomat nanesen ve třech vrstvách od Murexinu taktéž.

Součástí rekonstrukce základní školy v Hoštejně baly i pokládka podlah. PVC Forbo Sarlon Topography bylo pro svoje marametry a odolnost ideální variantou pro tyto prostory.

Zajímavá realizace v apartmánech v Červené Vodě. Celková výměra 280m2 včetně schodů a koupelen. Pro pokládka podlah (vč. WC a koupelen) byl vybrán materiál NERO SPC. Zajímavostí u této realizace je obložení zdí vinylovou podlahou Thermofix 

Materiál: PVC Supremtex tl 2,8 mm, nášlapná vrstva 0,4 mm. Použoty nako soklové lišty byli hliníkové profily určené na schodiště

V tomto domě byla položena masivní dubová podlaha ošetřená Pure olejem.

pokládka vinylové podlahy Vitro Borovice hnědá vícebarevná včetně schodiště. Po pokládce následovala montáž dveří Verte model G. 

Pokládka vinylové podlahy Gerflor creation 55 na schodiště a v přilehlé chodbičce. Jako zajímavost můžeme uvést, že se tímto vinylem obložila u zeď. Olištováno hliníkovými lištami SH-Profil.

Pokládka laminátové podlahy Meister LD 75 s integrovanou podložkou silence. Součástí realizace byla i montáž interierových dveří Verte model B v dekoru Dub Klasický.

V tomto domě byla položena luxusní plovoucí podlaha Balterio o celkové výměře 200 m2. Podklad byl před pokládkou podlahy vyrovnán samonivelační stěrkou Murexin.

V rekonstruovaném rodinném domě byla na původní podlahu jako první aplikováná samonivelační vyrovnávácí stěrka o síle 2 mm. Po vyschnutí tohoto podkladu byla položena velice zajímavá vinylová podlaha Gerflor Creation – 0569-Waterland o celkové výměře 51 m2. Celá podlaha byla olištována lištami Dollken D60, do kterých se (pro lepší sladění podlahy a lišt) vkládal pásek vinylové podlahy stejného dekoru.

V domě se pokládalo 150 m2 vinylové podlahy Kingflors ve všech místnostě včetně schodiště.

V zábřežské základní umělecké škole se pokládalo 1.500m2 zátěžového koberce a 625m2 zátěžového PVC. Jako poslední položka u této realizace je pokládka 125 m2 Baletní podlahy Artefol Domino Profi.

V kulturním domě v Opatově naše firma pokládala 200m2 parket (500x70x21mm), které jsou opatřeny vysoce odolním lakem Murexin PU 80. K zalištování byla použita parketová dubová lišta.

Pro pokládku na schodiště bylo použito PVC. K zalištování schodiště byly použoty hliníkové schodové hrany a obvodová lišta Bolta, do které se vkláda 5 cm pásek PVC ve stejném dekoru

Pokládka 450 m2 zátěžového koberce Zinea - Materiál: 100% PP, podklad: filc, třída zátěže: 33. Jako sokl byl použit 5 cm pásek, který je obšitý.

Montáž rámových interiérových dveří Porta koncept. Kvalitní HDF výplň zaručuje vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Kvalitní provedení těchto dveří zaručuje dlouhou životnost a spokojenost.

V rodinném domě byly položeny vinylové dílce dekoru Wenge (150m2), které s kombinací moderního vybavení vytváří zcela unikátní prostředí a má moderní vzhled.

Pokládka 200m2 kobercových čtverců Cobalt. Lištováno bylo kobercovou soklovou lištou s 5 cm páskem koberce.

V kancelářských prostorách (150m2) bylo položeno kvalitní homogení PVC. Lištováno bylo PVC soklovou lištou. Pokládce předcházelo vyrovníníé podkladu samonivelační stěrkou Murexin Ca 20.

V tomto obecním úřadě naše firma pokládala 220 m2 PVC Fatra Star a 250 m2 vinylových dílců Thermofix. Vyrován podkladu proběhlo camonivelační stěrkou Murexin Ca 20

V rodinné domě v Olomouci byla položena Masivní dubová podlaha s olejovou povrchovou úpravou (40 m2). Zvolená podlaha se ideálně hodí do těchto prostor. K olištování byly použity dřevěné dubové lišty.

V rodinném domě v Sázavě byla položena vinylová podlaha Thermofix o výměře 130 m2. K olištování byla použita MDF lišta.

V nadnárodním podniku PRAMET bylo položeno 1800m2 zátěžového koberce a 450 m2 zátěžového PVC. Podlahy byly položeny v zasedacích místnostech, v repzentačních místnostech a kancelářích. Koberce byly olištovány kobercovou lištou s páskem koberce a PVC speciální PVC lištou stejného typu.

V Penzionu v lázeňském městě Velké Losiny bylo položeno PVC Tarkket 370 o celkové výměře 250m2. K olištování byla použita obvodová lišta IZZI v podobném dekoru.

Můžeme vám pomoci něco najít?