Vysoké Mýto

Vysoké Mýto
    Nyní zavřeno

Kontakty


Dráby 898,
566 01 Vysoké Mýto

Otevírací doba

Pondělí - Pátek
08:30 - 17:00
Sobota
08:30 - 11:00

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Jehla.cz jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem provedení registrace zákazníka, vedení a správy uživatelského profilu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Koberce Vysoké Mýto

Na prodejně naleznete široký vyběr kusových koberců. Kusové koberce, jimiž jsme výhradmími dovozci potěší širokým výběrem a nízkou cenou. Nedílnou součástí nabídky jsou koberce v metráži v různých šířích. Díky velkým prsotorám máme celou řadu těchto koberců skladem přímo na prodejně.

Podlahy Vysoké Mýto

V prodejně naleznete ucelený sortiment podlah všeho druhu. Laminátové podlahy, třívrstvé podlahy, koberce, PVC, vinylové podlahy, přírodní korkové podlahy a mnoho dalšího. To vše v široké škále dekorů, barvách a třídách zátěže. Dále zde nabízíme podlahové doplňky čí přípravky pro denní údržbu podlah, které zajistí, aby vaše podlaha byla i poletech jako nová.

Dveře Vysoké Mýto

Na prodejně nalezete i vzorkovnu dveří od výrobce Porta a Verte. Devizou těchto dveří je vysoká kvali za rozumnou cenu. Součástí nabídky je i přislušenství k těmto dveřm, dveře posuvné či lámací. Naši pracovníci jsou schopni poradit, zaměřit otvory následně veře namontovat. To vše rychle, kvalitně a se zárukou. 

Můžeme vám pomoci něco najít?