Česká Třebová

Česká Třebová
    Nyní zavřeno

Kontakty


Dr. E. Beneše 691,
560 02 Česká Třebová

Otevírací doba

Pondělí - Pátek
08:00 - 17:00
Sobota
08:30 - 11:30

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Jehla.cz jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem provedení registrace zákazníka, vedení a správy uživatelského profilu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Koberce Česká Třebová

Na naší prodejně naleznete široký sortiment nejen bytových koberců, ale i kusové koberce či zátěžové koberce do průmyslových prostor.

Podlahy Česká Třebová

Nabízíme také laminátové podlahy, masivní dřevěné podlahy, parkety, třívrstvé podlahy. Nalezne u nás i podlahy z přírodních materiálů jako jsou např. Korkové podlahy či linoleum vhodné i pro alergiky. Široká nabídky vinylových podlah s neotřelým a moderním designem jsou samozřejmostí.

Dveře Česká Třebová

V prodejně naleznete také sekci bytových dveří od předních zahraničních výrobců. Pro lepší představu o jednotlivých typech dveří si můžete prohlédnout vystavené dveře, které jsou vsazeny do interiéru a vytváří tak velice inspirativní místo pro výběr. Proškolený personál je v případě potřeby schopen podat informace o technických parametrech dveří.

Můžeme vám pomoci něco najít?