Svitavy

Svitavy

Kontakty


V Zahrádkách 4,
568 02 Svitavy

Otevírací doba

Pondělí - Pátek
08:30 - 17:00
Sobota
08:30 - 11:30

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Jehla.cz jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem provedení registrace zákazníka, vedení a správy uživatelského profilu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Koberce Svitavy

Jako jedna z mála prodejen nabízíme ucelený sortiment. Nalezente zde dveře od kvalitních zahraničních dodavatelů. Na výběr máte nepřeberné množství typů dveří, dekorů a doplňků, které dveřím dodají nevšední a moderní vzhled.

Podlahy Svitavy

Největší prodejna v regionu vám nabídne široký výběr podlah včetně nejnovějších trendů a technologií v odvětví podlah. V prodejně naleznete laminátové podlahy, dřevěné podlahy, parkety, PVC podlahy, linolea z přírodních materiálů, vinylové podlahy či podlahové doplňky aby vaše podlaha dostala styl a šmrnc, který si bezpochyby zaslouží.

Dveře Svitavy

Na prodejně naleznte široký sortiment interierových dveří. Námi nabízené Dveře jsme schopni dovést na předem určené místo či provést samotnou instalaci dveří našimi specializovanými pracovníky.

Můžeme vám pomoci něco najít?