Objectflor Expona Domestic 5827 Mountain Oak

Požadovaná plocha
Původní cena
731 Kč / m²
Cena po slevě
665 Kč / m²
Cena bez DPH
550 Kč bez DPH / m²
Balení 3.34 m²
bal
Původní cena
2 443 Kč / bal
Cena po slevě
2 222 Kč / bal
Cena bez DPH
1 837 Kč bez DPH / bal
Celkem
2 443 Kč
2 222 Kč
1 837 Kč bez DPH
Skladem

Specifikace

32

Popis a parametry

Popis a parametry

Vinylové podlahy Expona Domestic patří mezi jedničky na evropském trhu, jak z pohledu kvality, tak i ceny. Velké množství nabízených dekorů dokonale imitují jak vzory dřeva, tak i dlažbu a kámen. Firma Objectflor klade velký důraz na životní prostředí, její výrobky splňují nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Vinylová podlaha Expona Domestic neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů.

Celková síla 2, mm, nášlapná vrstva 0,4 mm, třída zátěže 32, metráž v balení 3,34 m2, rozměr lamely 184,20 x 1 219,20 mm, tepelný odpor 0,020 m² K/Wí,

Prvotřídní podlahové krytiny opouští v Německu výrobní linku jako zdravé vinylové podlahy - jsou vyrobeny inovativními technologiemi bez použití ftalátů. Stopku mají vystavenou jakékoliv další škodlivé látky. Vy si tak domů můžete pořídit podlahu s nejpřísnějším nezávislým certifikátem Indoor Air Comfort Gold a zároveň oceňovaným jedinečným designem. Právě to je důvod, proč patří mezi evropskou špičku. Oblíbili si je jak designéři a architekti, tak i podlaháři a především sami zákazníci. Lepená vinylová podlaha Expona Domestic proslula dlouhou životností a vysokým komfortem i v náročných podmínkách (třída zátěže 23/32/41). Kromě nejzatěžovanějších míst v domácnosti je lze použít i pro zátěž komerčních prostorů. Vinyl je při chůzi příjemný a tichý, snadno se udržuje (povrchová úprava CleanShield) a odolává vodě. Díky nízké tloušťce je podlaha mimořádně vhodná pro renovace a pro pokládku na podlahové topení (tepelný odpor 0,02 m² K/W). Zdravé vinylové podlahy Expona Domestic lze využít do celé domácnosti. Voděodolný povrch je zároveň i protiskluzný, takže jsou maximálně bezpečné i v místech, kde se na ně může dostat voda. Podlahu Expona Domestic je možné využít pro obklad schodů. Lepí se celoplošně na vystěrkovaný podklad a je nutné použít schodovou hranu.

Technické údaje

Třída zátěže 32
Barva světle hnědá
Celková síla podlahy 2 mm
Síla nášlapné vrstvy 0,4 mm
Váha 3680g/m2
Útlum hluku 2dB
Protiskluznost R10
Balení 3,37 m2
Výrobce Objectflor - vinylová podlaha

Příslušenství

Příslušenství

Hodnocení

Hodnocení

Tento produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první. Přidat hodnocení

Můžeme vám pomoci něco najít?