Objectflor Expona Domestic 5988 Dark Classic Oak

Požadovaná plocha
Původní cena
725 Kč / m²
Cena po slevě
659 Kč / m²
Cena bez DPH
545 Kč bez DPH / m²
Balení 3.34 m²
bal
Původní cena
2 421 Kč / bal
Cena po slevě
2 203 Kč / bal
Cena bez DPH
1 820 Kč bez DPH / bal
Celkem
2 421 Kč
2 203 Kč
1 820 Kč bez DPH
Skladem

Specifikace

32

Popis a parametry

Popis a parametry

Vinylové podlahy Expona Domestic patří mezi jedničky na evropském trhu, jak z pohledu kvality, tak i ceny. Velké množství nabízených dekorů dokonale imitují jak vzory dřeva, tak i dlažbu a kámen. Firma Objectflor klade velký důraz na životní prostředí, její výrobky splňují nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Vinylová podlaha Expona Domestic neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlorfenol a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů.

Celková síla 2, mm, nášlapná vrstva 0,4 mm, třída zátěže 32, metráž v balení 3,34 m2, rozměr lamely 152 x 912 x 1200 mm, tepelný odpor 0,020 m² K/Wí,

Prvotřídní podlahové krytiny opouští v Německu výrobní linku jako zdravé vinylové podlahy - jsou vyrobeny inovativními technologiemi bez použití ftalátů. Stopku mají vystavenou jakékoliv další škodlivé látky. Vy si tak domů můžete pořídit podlahu s nejpřísnějším nezávislým certifikátem Indoor Air Comfort Gold a zároveň oceňovaným jedinečným designem. Právě to je důvod, proč patří mezi evropskou špičku. Oblíbili si je jak designéři a architekti, tak i podlaháři a především sami zákazníci. Lepená vinylová podlaha Expona Domestic proslula dlouhou životností a vysokým komfortem i v náročných podmínkách (třída zátěže 23/32/41). Kromě nejzatěžovanějších míst v domácnosti je lze použít i pro zátěž komerčních prostorů. Vinyl je při chůzi příjemný a tichý, snadno se udržuje (povrchová úprava CleanShield) a odolává vodě. Díky nízké tloušťce je podlaha mimořádně vhodná pro renovace a pro pokládku na podlahové topení (tepelný odpor 0,02 m² K/W). Zdravé vinylové podlahy Expona Domestic lze využít do celé domácnosti. Voděodolný povrch je zároveň i protiskluzný, takže jsou maximálně bezpečné i v místech, kde se na ně může dostat voda. Podlahu Expona Domestic je možné využít pro obklad schodů. Lepí se celoplošně na vystěrkovaný podklad a je nutné použít schodovou hranu.

Technické údaje

Barva tmavě hnědá / černá
Celková síla podlahy 2 mm
Síla nášlapné vrstvy 0,4 mm
Třída zátěže 32
Výrobce Objectflor
Balení 3,34m2
Váha 3680g/m2
Útlum hluku 2dB
Protiskluznost R10

Příslušenství

Příslušenství

Hodnocení

Hodnocení

Tento produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první. Přidat hodnocení

Můžeme vám pomoci něco najít?