Koberce Olomouc

Koberce jsou snad nejčastějším typem použité podlahové krytiny. Takový tepelný a kročejový komfort jaký nabízejí právě koberce, nedokáže nabídnout žádná podlahová krytina. Jsou velmi měkké, výborně izolují jak tepelně, tak i zvukově. Protože velmi zútulňují domácí atmosféru, často se také kombinují při použití jiné krytiny (například běhouny na parketách ...).
Skladem máme několik tisíc rolí koberců od levných až po luxusní. Prodáváme koberce prakticky od všech významnějších domácích i zahraničních výrobců.
Koberce se vyrábějí buď jako bytové nebo jako zátěžové, které jsou vhodné i do komerčních prostor (často však nenabízejí takový luxus, jako koberec bytový). Koberce se nejčastěji vyrábějí z polyamidu (nylon), používá se však také polypropylen, polyester, vlna nebo rostlinná vlákna. Koberce se vyrábějí v nejrůznějších typech a také barvách. Ze všech podlahových krytin poskytují snad nejrozmanitější možnost volby.

Horní Lán
(vedle McDonald´s) Kafkova 1343/4
77900 Olomouc


Olomouc
+420 724 087 813
olomouc@jehla.cz

Otevírací hodiny:
Pondělí - Pátek
9:00 – 19:00
Sobota
9:00 – 18:00
Neděle
10:00 – 17:00

Koberce Olomouc

Bytové a zátěžové koberce –nejširší nabídka v Olomouci.
Kusové koberce –velký výběr potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka

Podlahy Olomouc

V jedné z největších prodejen na Olomoucku najdete vše,co se podlah týče. Najdete zde široký výběr PVC, dřevěné podlahy, třívrstvé podlahy, přírodní korkové podlahy, laminátové podlay a vneposlední řadě široké zastoupení vinylových podlah jak od českých tak zahraničních dodavatelů.

Dveře Olomouc

Jako jedna z mála prodejen nabízíme ucelený sortiment. Nalezente zde dveře od kvalitních zahraničních dodavatelů. Na výběr máte nepřeberné množství typů dveří, dekorů a doplňků, které dveřím dodají nevšední a moderní vzhled.

Můžeme vám pomoci něco najít?